• ثبت نام فروشنده
  • ورود همكار تبليغاتي
  • ثبت نام همكار تبليغاتي
  • رهگيري سفارش

تبلغات متني

هدست (هدفن) sony

كد كالا: 88
قیمت: 24,000 تومان

هدفن (هدست) sony همراه میکروفن ویژه لوازم صوتی تصویری با صدای استریو با کیفیتی عالی و کاربردی

امتياز اين محصول
0 امتياز

هدفن (هدست)sony همراه میکروفن ویژه لوازم صوتی تصویری با صدای استریو با کیفیتی عالی و کاربردی
هدفن کامپیوتر sony همراه میکروفن ویژه کامپیوتر با صدای استریو با کیفیتی عالی کاربردی محصول با کیفیت چین با توجه به افزایش قیمت طلا قیمتش افزایش خواهد یافت پس درنگ نکنیدو سریعتر یکی را در سبد خرید خود قراردهید سبک وزن - دارای قابلیت قرار گیری پشت گردن - دارای ولوم کنترل بروی کابل آن و همچنین دارای کابل  حدود 2متر می باشد.
مشخصات فنی روی عکـس پیوست هدفن نوشته شده است کارشناسان و پزشکان با بررسی اثرات منفی استفاده طولانی مدت مثلا 10ساعت در روز از هدفن به نتایجی رسیده اند که وجه مشترک همه نتایج اثر مخرب روی سلولهای داخلی حلزون گوش و عدم ترمیم سلولهی شنوایی است و در نیجه انسان زیاده رو در زمینه استفاده از هدفن دچار وزوز گوش و ناشنوایی در سن پیری می شوند و اظهار داشتند که پیری به تنهایی باعث ناشنوایی نمی شود بلکه آلودگیهای صوتی این اثرات را در انسان میگذاردلذا مشتری های گرامی زیاده روی در استفاده از هدفن را به شما توصیه نمی کنیم.
‎حتماً تالوسین ها را می شناسید. اگر مجموعه داستانی جنگ ستارگان را دیده باشید با این شخصیت ها آشنایی دارید. تالوسین ها موجودات افسانه ای ساکن سیاره تالوس با جمجمه های بسیار بزرگ بودند. خصوصیت بارز این موجودات این بود که برای برقراری ارتباط نیازی به صحبت کردن نداشته و از طریق ذهن خود با هم ارتباط برقرار می کردند و به قولی تله پاتی داشتند. حال فرض کنید اگر انسان ها نیز توانایی این موجودات را داشتند چه اتفاقی می افتاد! احتمالاً زندگی هیجان انگیزی پیش رو داشتیم. البته فکر می کنم کم کم با پیشرفت تکنولوژی به آن سمت نیز سوق پیدا خواهیم کرد.
‎تا زمان تکامل مغز انسان ها همانند تالوسین ها به نظر می رسد که باید به هدست های الکترونیکی که به ما اجازه کنترل دستگاههای مختلف با استفاده از امواج مغز را می دهند تکیه کنیم. ‎یکی از این هدست های الکترونیکی XWave نام دارد که توسط کمپانی PLX در کالیفرنیا ساخته شده است. XWave اولین هدست الکترونیکی است که برای iPhone/iPod/iPad ساخته شده و همانند هدفون بر روی سر قرار می گیرد.
متاسفانه این دستگاه هنوز موفق به ایجاد این قابلیت نشده که با قدرت ذهن خود در میان Playlist یا دفترچه تلفن خود اسکرول کنید، اما توسط آن می توانید سطح تمرکز و تشخیص خود را با استفاده از یک سری بازیها بالا ببرید و سلول های خاکـستری مغز خود را به کار بیاندازید.
خب به نظر شما در این محصول جدید چه نوع بهبودهایی نسبت به مدل E500 پس از 4 سال کار و تحقیق فراهم شده؟ خیلی، نه! کـسانی که یک E500 دارند با این محصول بهبود زیادی که انسان از خرید یک محصول به روز تر انتظار دارد دریافت نخواهند کرد چرا که SE535 برای اصلاح برخی از مشکلات مدل قبلی آمده- در مقام مقایسه مثل نرم افزاری است که پس از مدتی نگارش 1٫1 آن عرضه می شود (نه نگارش 2٫0) این طور بگوییم بهتر است.(یادتان باشد که E500 و SE530 کاملا یکـسان بودند.) بزرگترین و البته تنها تفاوت مدل جدید و قدیم ممکن است در طراحی کابل باشد، جایی که Shure با مواد جدیدی از جنس الیاف تقویت شده Kevlar استفاده شده که ادعا می شود به مراتب بیشتر از پلاستیک استاندارد مدل قدیمی انعطاف پذیر باشد. هر چند این همه بهبودی نیست که در کابل هدفون جدید انجام شده، با مشاهده این مدل به این نتیجه رسیدیم که Shure واقعا با طراحی کابل مدل های قدیمی به جذابیت آنها لطمه زیادی زده بود، زیرا در مدل جدید از یک کانکتور طلا اندود درست در قسمت گوشی هدفون استفاده کرده اند. به عبارت دیگر ، سازنده به طور کامل مشکل درازی بی فایده کابل هدست را برطرف کرده اند، چون شما می توانید از قسمت گوشی کابل را از هدفون قطع کرده و با کابل دلخواه جایگزین کنید. البته این نکته خوب است اما یک بدی هم دارد : احتمالا این مسئله بدان معنی است که Shure که تا کنون شهرت فوق العاده ای در خدمات پس از فروش به مشتریان خود داشته متقبل ضمانت کمتری در مقابل هدست جدید به بهانه استفاده از کابل های غیر سازگار و مشکلات احتمالی برای هدفون می شود – از طرف دیگر سازنده قادر به فروش انواع مختلفی از کابل های خود برای این هدفون خواهد شد. و از آنجایی که اتصال دهنده ها در قسمت گوشی هدفون اختصاصی هستند ، قطعا باید کابل جانبی را از آنها خریداری کنید!
و این ما را به یک نقطه ای می برد که در آن شما می توانید اینطور استدلال کنید SE535 گامی کوچک رو به عقب نسبت به E500 است: زیرا سازنده با این کار مفهوم انتخاب کابل دلخواه را به نوعی از مشتری گرفته و او را محروم کرده. در E500 ، محل اتصال گوشی و کابل 3٫5 میلی متری تنها چند اینچ طول داشت و می شد از کابل های انتخابی همراه که طول کم 9 اینچی یا زیاد 3 فوتی یا هرکابل انتخابی دلخواه برای هدفون استفاده کرد که سبب می شد که بدون اویخته وشل بودن کابل هدفون روی لباس یا گره خوردن بر اثر طول اضافی و درست به اندازه ای که لازم است کابل داشت. همچنین باعث شده استفاده از ماژول فشار به گوش (Push-To-Hear) – که در همان زمان Shure در مدل SE530 استفاده نمی کرد — در SE535 مشکل تر شود چون آویختگی زیادی بین گوشی و سمت ورودی ماژول به وجود می آید و چسباندن آن به یقه پیراهن یا کت چندان ظاهر خوبی نخواهد داشت. سپس گمان می کنم Shure از PTH به دلایل بسیار خوبی دیگری هم در این مدل جدید استفاده نکرده: زیرا ماژولی بزرگ ، گنده ، زشت ، باعث میشه که شما مثل شخص کـسل کننده نادان به نظر برسید، و آنگاه مردم دور و بر شما هیچ گاه به این امر عادت نمی کنند که باور کنند هنگام صحبت با آنها هدفون را در گوشتان باقی بگذارید و همزمان به حرفهای انها هم گوش می کنید، بنابراین در هر صورت چیز زیادی از دست نداده اید.

برچسب محصول